Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand

  • 192 m²

Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand tilbyder 3 værelser med udsigt over byen og ligger 4 km fra The Crystal Veranda. Der er et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.

Watcharapon Church of Christ er ca. 10 minutters kørsel væk. Town Tree og Mae Si Ruean Noodle som serverer en bred vifte af retter, kan nås inden for 14 minutters gang. Du kan komme til Siam AMAZING Park สยามอะเมซิ่งพาร์ค om få minutter i bil.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand Bangkok
New Condo W Pool And Gym Near Fashion Island Mall
pris kun for mobil

New Condo W Pool And Gym Near Fashion Island Mall

1 km fra overnatningsstedet
USD 21 USD 19
pr. nat
Synsiri 5 Navamin 96
pris kun for mobil

Synsiri 5 Navamin 96

1.1 km fra overnatningsstedet
USD 23 USD 21
pr. nat
Akkhouse
pris kun for mobil

Akkhouse

1.3 km fra overnatningsstedet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Havemøbler
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Brandslukkere

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand villa?
      Gæster på Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand villa skal checke ind senest 23:59 og checke ud senest 12:00.
    • Er der nogen gode restauranter i nærheden af Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand villa?
      Restauranter i nærheden af Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand villa omfatter Town Tree og Mae Si Ruean Noodle.
    • Er der et spabad på Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand villa?
      Ja, Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand villa har et offentligt spabad.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Charming 3-Bedroom House In Bueng Kum, Thailand Bangkok

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk